پلمپ درب بطری

اکثر محصولات بسته بندی دارای اسامی عامیانه ای نیز در بازار می باشند. به عنوان مثال، نام عامیانه واشر سیل القایی در بازار پلمپ درب بطری و یا وکیوم درب بطری می باشد. مشتریانی که قصد دارند برای اولین بار از این محصول استفاده کننده و با این محصول آشنا نیستند با اولین کلماتی که به ذهنشان خطور می نماید اقدام به سرچ در گوگل می نمایند. مثلاً واشر آب بندی درب بطری، ورق پلمپ بطری و یا اصطلاحات دیگر.  نام اصلی این محصول واشر سیل القایی و یا آلومینیوم سیل القایی می باشد که در واقع در پوشی است که علاوه بر درب پلاستیکی بطری برای محافظت بیشتر محتویات بطری ها و ظروف پلاستیکی و شیشه ای در برابر نشتی و تقلب استفاده می گردد. مهمترین دلایل استفاده تولید کنندگان از فویل سیل درب بطری همان درزگیری یا آبندی ( جلوگیری از عبور هوا و گاز ها به داخل بطری) و از بین بردن امکان دستکاری و تقلب در محصول می باشد.

کاربردهای پلمپ درب بطری

از انواع مختلف فویل پلمپ درب بطری (مقوادار، سینگل و یا فوم دار) می توان برای وکیوم درب بطری ها و ظروف محصولات صنایع مختلف استفاده نمود. فویل سیل یا همان واشر اب بندی درب بطری را هم برای محصولات خشک و هم محصولات تر و مایعات می توان استفاده نمود. برخی از محصولات متداول که از سیل القایی برای پلمب درپوش ظروف آنها استفاده می کردد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انواع محصولات دارویی (قرص و کپسول، پودر مکمل های دارویی و غذایی و ورزشی)
  • لوازم آرایشی و بهداشتی (کرم ها و لوسیون ها، دهانشویه ها، ضدعفونی کننده ها)
  • مواد غذایی (لبنیات، انواع سس ها، شکلات صبحانه، کرم کنجد، کره بادام زمینی، عسل، ارده، ادویه جات)
  • روان کننده های صنعتی (روغن موتور، روغن ترمز، واسکازین، گریس، روغن گیربکس)
  • محصولات صنعتی (شیشه شوی خودور، ضدیخ، مایع رادیاتور، مکمل سوخت)
  • شوینده ها (انواع پودر و مایع شوینده، سفید کنندها، ضدعفونی کننده ها، جرم گیر)
  • سموم و آفت کش های کشاورزی و خانگی

در صورت ساخت قالب، امکان برش هر سایز مورد نیاز پلمپ درب بطرییا همان ورق پلمپ درب بطری برای مشتریان گرامی در بازه ی بین ۲۰ تا ۱۶۰ میلیمتر وجود خواهد داشت. در ضمن این شرکت در حال حاضر حدود ۱۰۰ ست قالب سایز رایج بازار را در اختیار داشته و در صورت استفاده مشتریان گرانقدر از این قالب ها، نیازی به ساخت قالب و صرف هزینه و زمان برای ساخت قالب جدید را نخواهند داشت.

همچنین لازم به ذکر است همکاران ما با تولید ظروف پلاستیکی دارویی و غذایی امکان تامین این محصولات را برای مشتریان گرامی داشته می توانند در کنار سیل القایی برای آب بندی بطری های خود، ظروف مورد نظر خود را نیز تامین نمایند.