سیل درب بطری

سیل درب بطری

اکثر محصولات بسته بندی دارای اسامی عامیانه ای نیز در بازار می باشند. به عنوان مثال، نام عامیانه واشر سیل القایی در بازار سیل درب بطری و یا وکیوم درب بطری می باشد. مشتریانی که قصد دارند برای اولین بار از این محصول استفاده کننده و با این محصول آشنا نیستند با اولین کلماتی که به ذهنشان خطور می نماید اقدام به سرچ در گوگل می نمایند. مثلاً فروش سیل درب بطری، واشر آب بندی درب بطری، ورق پلمپ بطری و یا اصطلاحات دیگر.  نام اصلی این محصول واشر سیل القایی و یا آلومینیوم سیل القایی می باشد که در واقع در پوشی است که علاوه بر درب پلاستیکی بطری برای محافظت بیشتر محتویات بطری ها و ظروف پلاستیکی و شیشه ای در برابر نشتی و تقلب استفاده می گردد. مهمترین دلایل استفاده تولید کنندگان از فویل سیل درب بطری همان درزگیری یا آبندی ( جلوگیری از عبور هوا و گاز ها به داخل بطری) و از بین بردن امکان دستکاری و تقلب در محصول می باشد.

فروش سیل درب بطری

فروش سیل درب بطری یکی از فعالیت های اصلی بازرگانی زمانی بوده و این شرکت بیش از ۱۵ سال در زمینه واردات، برش و فروش آلومینیوم سیل های مختلف در کشور و منطقه فعال می باشد. بطور کلی این مجموعه انواع متنوعی از آلومینیوم سیل را برای مصارف صنعتی، دارویی و غذایی عمدتاً از کشورهای آلمان، چین، تایوان و مالزی بصورت مستر رول (رول با عرض زیاد) وارد و در کارگاه خود واقع در شهریار اقدام به پانچ سایزهای مورد نیاز مشتریان محترم می نماید. در کنار واردات رول، برخی از سایزهای استاندارد و پرمصرف مانند ۴۵، ۵۰، ۷۱٫۵، ۸۸٫۵ و ۹۰ میلیمتر نیز بصورت برش خورده و آماده وارد می گردد.

کاربرد پلمپ قوطی و بطری

از انواع مختلف فویل پلمپ درب بطری (مقوادار، سینگل و یا فوم دار) می توان برای وکیوم درب بطری ها و ظروف  محصولات صنایع مختلف استفاده نمود. فویل سیل یا همان واشر آب بندی درب ظروف پلاستیکی را هم برای محصولات خشک و هم محصولات تر و مایعات می توان استفاده نمود. برخی از محصولات متداول که از سیل القایی برای پلمب درپوش ظروف آنها استفاده می کردد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انواع محصولات دارویی (قرص و کپسول، پودر مکمل های دارویی و غذایی و ورزشی)
  • لوازم آرایشی و بهداشتی (کرم ها و لوسیون ها، دهانشویه ها، ضدعفونی کننده ها)
  • مواد غذایی (لبنیات، انواع سس ها، شکلات صبحانه، کرم کنجد، کره بادام زمینی، عسل، ارده، ادویه جات)
  • روان کننده های صنعتی (روغن موتور، روغن ترمز، واسکازین، گریس، روغن گیربکس)
  • محصولات صنعتی (شیشه شوی خودور، ضدیخ، مایع رادیاتور، مکمل سوخت)
  • شوینده ها (انواع پودر و مایع شوینده، سفید کنندها، ضدعفونی کننده ها، جرم گیر)
  • سموم و آفت کش های کشاورزی و خانگی

در صورت ساخت قالب، امکان برش و فروش سیل درب بطری با هر سایز مورد نیاز مشتریان گرامی در بازه ی بین ۲۰ تا ۱۸۰ میلیمتر وجود خواهد داشت. در ضمن این شرکت در حال حاضر حدود ۱۰۰ ست قالب سایز رایج بازار را در اختیار داشته و در صورت استفاده مشتریان گرانقدر از این قالب ها، نیازی به ساخت قالب و صرف هزینه و زمان برای ساخت قالب جدید را نخواهند داشت. همچنین لازم به ذکر است همکاران ما با تولید ظروف پلاستیکی دارویی و غذایی امکان تامین این محصولات را برای مشتریان گرامی داشته می توانند در کنار سیل القایی ظروف مورد نظر خود را نیز تامین نمایند.