واشر سیل چاپدار

آلومینیوم سیل چاپدار

بسیاری از مواقع مشتریان ما به دنبال تهیه آلومینیوم سیل چاپدار می باشند. گاهی اوقات تهیه واشر سیل چاپدار به چالشی برای برخی خریداران تبدیل می گردد. برای این چالش ها می توان چند دلیل عمده از جمله نوع سیل انتخابی، تیراژ پایین سفارش، عدم مالکیت برند، طرح های خاص … می باشد. در ادامه به تفصیل موارد ذکر شده در خصوص واشر سیل چاپدار را بررسی خواهیم نمود.

نوع سیل انتخابی

در حالت کلی دو نوع سیل تک لایه و دو لایه برای ظروف مختلف وجود دارد. نوع تک لایه به دلیل نداشتن لایه ای اضافی روی سیل همیشه امکان اضافه نمودن چاپ به آن وجود دارد. اما در نوع ۲ لایه، چاپ می بایست در میانه ی تولید روی آلومینیوم انجام شده و سپس لایه ی دوم که فوم یا مقوا می باشد روی لایه ی آلومینیومی لمینیت گردد. در واقع بعد از لمینت شدن مقوا یا فوم روی آلومینیوم چاپ از نظر پنهان شده و بعد از انجام عمل القای و جدا شدن لایه ی دوم تازه چاپ نمایان شده و ما قادر به دیدن چاپ سیل خواهیم بود. از آنجاییکه بازرگانی زمانی یک مجموعه وارد کننده بوده و سیل رو به صورت رول از کشورهای مختلف وارد می نماید امکان ارائه سیل پشت مقوایی چاپدار امکان پذیر نمی باشد. در صورت نیاز مشتریان محترم به آلومینیوم سیل چاپدار، امکان اجرای چاپ فقط و فقط  روی سیل تک لایه وجود خواهد داشت و نوع پشت مقوایی و پشت فوم فقط به صورت ساده و بدون ارائه می گرد.

نوع چاپ

واشر سیل چاپدار به دو صورت چاپ جنرال یا عمومی که طرح، جمله یا عبارتی بصورت پیش فرض روی آن از قبل چاپ گردیده است و یا چاپ اختصاصی که آن هم ممکن است نام محصول، نام برند، تصویر لوگو و … بصورت اختصاصی و طبق نظر و نیاز مشتری روی سیل اجرا گردد می باشد. در چاپ جنرال جمله “Sealed for your  protection”  و یا “Sealed for your safety” و نیز “sealed for Freshness” از پر کاربرد ترین عبارات می باشند. نکته ی بسیار مهمی که در خصوص چاپ اختصاصی وجود دارد این است که برای جلوگیری از رخ دادن تقلب در محصولات موجود در بازار این مجموعه فقط و فقط امکان چاپ برند و لوگو برای صاحبان و مالکان برندها را داشته و این امر از طریق ارائه مدارک معتبر مالکیت احراز و سپس اقدام به چاپ خواهد نمود. در صورتی که خریدار مالک برند نباشد به هیچ عنوان امکان ارائه آلومینیوم سیل چاپدار با چاپ اختصاصی وجود نخواهد داشت.

حداقل سفارش واشر سیل چاپدار

پیش تر در خصوص حداقل تعداد برش سیل القایی ساده (بدون چاپ) صحبت کردیم و دیدیم که سایز واشر با حداقل تعداد سفارش نسبت عکس داشت. حال وقتی نوبت به سفارش آلومینیوم سیل چاپدار می رسد با دو نوع چاپ جنرال و اختصاصی سر و کار خواهیم داشت. در صورت موجود بودن رول با چاپ جنرال در انبار مجموعه ی ما، حداقل تعداد برش با حداقل تعداد برش سیل بدون چاپ تفاوتی نمی کند. اما در صورت نیاز به چاپ اختصاصی،  به دلیل حداقل مقدار رولی که چاپخانه برای چاپ می پذیرد، این تعداد به طور قابل توجهی افزایش می یابد. به عنوان مثال حداقل تعداد سفارش واشر سیل چاپدار با چاپ لوگو و برند برای قطر سایز ۴۰ میلیمتر، حداقل تعداد برش ۱۳۰٫۰۰۰ تا ۱۴۰٫۰۰۰ عدد می باشد. این حداقل تعداد برای واشری با سایز ۷۴ میلیمتر حدود ۸۰٫۰۰۰ عدد خواهد بود.

در صورتیکه اولین مرتبه است که میخواهید از آلومینیوم سیل چاپدار برای پلمپ ظروف خود استفاده نمایید و یا اطلاعات زیادی در خصوص این محصولات ندارید، همکاران ما آماده ی پاسخگویی و ارائه مشاوره برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع سیل برای ظرف و محصول چه بصورت سفارشات خرده فروشی سیل القایی یا عمده فروشی خواهد بود.