سیل فشاری

سیل فشاری

بسیاری از اوقات سیل فشاری تنها راه حل پلمپ نمودن درب بطری یا گالن برای تولیدکنندگانی است که به تازگی شروع به فعالیت نموده اند و به هر دلیل امکان تهیه دستگاه سیل القایی را ندارند می باشد.  واشر سیل چسبی رب روی ظرف به واشر فومی اعمال گردد.

کاربردهای سیل حساس به فشار

از سیل فشاری اغلب در بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می گردد. انواع کرم های آرایشی – بهداشتی بهترین کاندید استفاده از سیل خود چسب می باشند. کاربرد واشر سیل چسبی بیشتر برای محصولات جامد، کرمی و یا محصولات بسیار غلیظ می باشد. امکان استفاده سیل فشاری با سایر محصولات نیز امکان پذیر است اما با توجه به اینکه آب بندی که سیل خودچسب ایجاد می کند بسیار ضعیف تر از آب بندی آلومینویم سیل القایی می باشد گزینه ی مناسبی برای همه محصولات (خصوصا محصولات مایع و رقیق) نمی باشد.

سیل خودچسب فشاری

توصیه ی اول ما برای پلمپ درب ظروف همیشه ابتدا واشر سیل القایی می باشد. امنیتی که این محصول ایجاد می کند از هر جهت ارجحیت داشته و محافظت بهتری از محصول شما ایجاد خواهدد نمود. اما در صورتیکه امکان تهیه دستگاه سیل در حال حاضر برای شما وجود ندارد به ناچار می توانید از سیل فشاری به عنوان جایگزین استفاده نمایید. ما در شرکت بازرگانی با توجه به دارا بودن حدود ۱۲۰ ست قالب، امکان برش سایزهای استاندارد بازار را برای مشتریان محترم را داریم ولی چنانچه نیاز به برش سایزی غیر از سایزهای استاندارد داشته باشید در صورت ساخت قالب، امکان برش هر سایز مورد نیاز از سیل فشاری در بازه ی بین ۲۰ تا ۱۶۰ میلیمتر وجود خواهد داشت. برای سفارشات کوچک هزینه ی ساخت قالب به عهده مشتری می باشد اما در صورت نیاز به تعداد بالا از واشر سیل چسبی، امکان ساخت قالب بدون دریافت هزینه از مشتریان محترم وجود خواهد داشت.

نوع ظروف قابل استفاده

بر خلاف واشرهای سیل القایی، این محصول همراه همه ی ظروف پلاستیکی شامل ظروف پت، پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پی وی سی، پلی کربنات و کریستال  و همچنین ظروف شیشه ای فازغ از اینکه از چه جنس دربی (فلزی یا غیر فلزی) استفاده می نمایند قابل استفاده. پس در صورتیکه نیاز به سیل نمودن ظروف محصولات خود بدون دستگاه را دارید فوم سیل خودچسب می تواند یکی از گزینه های قابل بررسی برای محصول شما باشد. لازم به ذکر است ضخامت این محصول از ضخامت آلومینویم سیل فومدار کمتر بوده و همچنین پلمپ ضعیف تری ایجاد می نماید. هنگام انتخاب نوع واشری که باید همراه محصول شما استفاده گردد توجه به تمام این نکات بسیار ضروری می باشد.