مقوا سيل پلی اتیلن

مقوا سيل پلی اتیلن

مقوا سيل پلی اتیلن

مقوا سیل پلی اتیلن یا در واقع همان واشر سيل القایی پشت مقوایی پلی اتیلن برای درزبندی (پلمپ) انواع ظروف پلی اتیلن (PET) شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن استفاده می گردد. این نوع واشر سیل القایی را مقوا سیل  پلی اتیلن یا سیل القایی مقوا دار پلی اتیلن نیز می نامند. مقوا سیل پلی اتیلن بصورت عامیانه سیل دو لایه نیز نامیده می شود که در دو نوع جدا شونده (که مقوا از آلومینیوم پس از عمل القا جدا می گردد) و جدا نشونده (آلومینویم و مقوا بعد از عمل القاء مغناطیسی همچنان چسبیده به هم باقی می مانند) در بازار وجو دارد. نوع دوم به به لحاظ قیمت ارزانتر ار نوع جداشونده می باشد. این مجموعه بیشترین واردات واشر سیل را از کشورهای آلمان و چین دارد که هر دو محصول سیل آلمانی و چینی کیفیت مطلوبی دارند.

از مقوا سیل پلی اتیلن در بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که مصرف آنها پس از باز شدن پلمپ شامل گذشت زمان می شود وهمچنین محصولاتی که پس از باز شدن سیل القایی هنوز نیاز به آب بندی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع لایه ی مقوایی که پس از سیل شدن ظرف داخل درب باقی می ماند به عنوان یک واشر ثانویه عمل کرده و حتی پس از پاره کردن آلومینیوم سیل توسط مصرف کننده در طی دوره مصرف از ورود گرد و غبار به داخل ظرف و همچنین خروج رطوبت یا رایحه ی محصول جلوگیری کرده و محصول برای مدت زمان بیشتری تازگی خود را حفظ خواهد نمود.

از واشرهای آلومینیویمی سیل القایی پشت مقوایی پلی اتیلن (PET) اغلب برای درزبندی ظروف PE شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن در صنایعی از قبیل:

–    مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها (انواع آب میوه، شیر، انواع سس مایونز، سس هزار جزیره و سس گوجه یا کچاپ، شکلات صبحانه، عسل، قهوه، نسکافه، کافی میت، کره بادام زمینی)
–   
محصولات دارویی اعم از جامد (قرص و کپسول)، مایع ، پماد، ژل یا کرم
–   
محصولات آرایشی و بهداشتی (انواع کرم، ژل، شوینده، مایع دستشویی، انواعسفید کننده یا  ضد عفونی کننده ها)
–   
انواع روغن های خوراکی (روغن زیتون، روغن کنجد، روغن آفتابگردان، روغن سرخ کردنی)
–   
انواع روغن موتور و روان کننده های صنعتی (گریس، واسکازین و سایر محصولات صنعتی شامل شیشه شوی خودرو، مکمل سوخت، ضد یخ، خشبو کننده ها و غیره)
–   
انواع سموم شیمیایی و آفت کش ها ی کشاورزی و خانگی
–    و هر نوع محصول دیگری که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا، رطوبت، آلودگی های معمول محیط و تقلب داشته باشد

می توان استفاده نمود. در صورت تمایل مشتریان امکان چاپ رگباری لوگو و یا چاپ عبارات عام روی مقوا سیل پلی اتیلن وجود دارد. بسته به نیاز مشتریان گرامی امکان پانچ قطرهایی به کوچکی ۲۰ میلیمتر تا ۱۶۰ میلیمتر از این نوع سیل القایی وجود خواهد داشت. در صورت نیاز به آلومینیوم سیل تک لایه PE به بخش مربوطه در وبسایت مراجعه بفرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

تماس با ما