مزایای استفاده از سیل القایی

مزایای استفاده از سیل القایی

مزایای استفاده از سیل القایی

مزایای استفاده از سیل القایی چیست؟ این یکی از سوالاتی است که ذهن اغلب مشتریانی که بار اول است می خواهند از سیل القایی استفاده نمایند را درگیر خود می نماید. شکی نیست که یکی از مهمترین و بزرگترین دغدغه های هر تولید کننده ای انتخاب بسته بندی مناسب برای محصول تولیدی خود می باشد. بسته بندی مناسب محصول باید  متشکل از پارامترهای متعدد و مهمی باشد. ظاهر شکیل و زیبا، قیمت مقرون بصرفه، راحت بودن مصرف کننده هنگام استفده از محصول، امن ومطمئن بودن برخی از خصوصیت مهم هر بسته بندی ایی می باشد. مطمئن بودن بسته بندی جنبه های مختلفی دارد. بسته بندی باید امن باشد، امن هم به لحاظ اطمینان از عدم نشت و ریزش محصول حین حمل، انبارداری و فروش وهمچنین حفظ تازگی محصول و درعین حال از بین بردن امکان و احتمال دستکاری و تقلب در محصول بسته بندی شده. بالا بردن امنیت بسته بندی باعث خواهد شد که مصرف کننده نهایی با اطمینان خاطر کامل از اصالت و سلامت محصول اقدام به خرید و استفاده از محصول نماید. قطعا رسیدن به این نقطه ی عطف که مشتری یک برند با اطمینان کامل محصول مورد نظر خود را ار قفسه فروشگاه انتخاب نماید از اهداف اصلی هر صاحب برند و تولید کننده ای می باشد.

مزایای استفاده از سیل القایی استفاده از روش پلمپ و درزبندی سیل القایی (استفاده از واشر سیل آلومینیومی القایی) به راحتی تمام موارد فوق را برای تولید کنندگان تامین می نماید. بطور خلاصه مزایای استفاده از واشر سیل القایی به شرح زیر می باشد:

  • سهولت استفاده
  • قیمت اقتصادی
  • از بین بردن احتمال نشت محصول
  • حفظ تازگی محصول (افزایش چشمگیر مدت زمان ماندگاری محصول)
  • از بین بردن امکان دستکاری یا تقلب در محصول
  • بالا بردن اعتماد مصرف کنندگان
  • امکان استفاده با طیف وسیعی از ظروف (پت، پلی اتیلن، پلی پروپیلن، شیشه…)

در صورت نیاز دریافت مشاوره در خصوص انتخاب بهترین نوع واشر سیل القایی مناسب ظرف و محصول خود با پرسنل فنی و فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

تماس با ما