قیمت سیل القایی

قیمت سیل القایی

قیمت سیل القایی

یکی از فاکتورهای اصلی تصمیم گیری هر تولید کننده برای استفاده از محصولات بسته بندی، قیمت آن می باشد و قیمت سیل القایی نیز به همین دلیل یکی از اصلی ترین سوال های مشتریانی است که برای نخستین بار می خواهند از این محصول استفاده نمایند. قیمت سیل القایی مانند قیمت تمام محصولات دیگر متاثر از فاکتور های متعددی می باشد. در ادامه به برخی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت آلومینیوم سیل اشاره می نماییم.

موارد موثر در تعیین قیمت آلومینیوم سیل

  • کاربری واشر

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت سیل القایی کاربری آن است. اینکه واشر برای پت، پلی  اتیلن، پلی پروپیلن و یا شیشه باشد ممکن ات روی قیمت آن تاثیرگذار باشد.

  • نوع واشر سیل

همانطور که در سایر بخش ها قبلاً مفصل توضیح داده شد، انواع مختلفی از این محصول برای پلمپ ظروف وجود دارد. تک لایه یا دولایه بودن واشر سیل و یا پشت فوم و پشت مقوا بدون و یا حتی ضخامت فویل و مقوا یا کیفیت آن روی قیمت سیل القایی تاثیر مستقیم خواهند داشت.

  • وارداتی یا داخلی بودن

انواع وارداتی به نسبت انواع داخلی دارای کیفیت بالاتر و بالطبع قیمت بالاترمی باشند.

  • سایز واشر سیل

فاکتور بعدی که روی قیمت آلومینیوم سیل تاثیر مستقیم دارد سایز واشر می باشد. در صورت یکسان بودن جنس واشر ها، هر قدر واشر سایز بزرگتری داشته باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. البته گاهی برای یرخی سایزها استثناء نیز وجود دارد. با توجه به عرض رولی که واشر از آن پانچ می گردد، برخی سایزها ممکن است پرت بیشتری داشته باشند و علیرغم کوچکتر بودن یک سایز گاهی قیمت آن از واشر با سایز بزرگتر گرانتر گردد.

  • چاپ لوگو یا عمومی

در صورت نیاز به چاپ روی واشرها قطعاً قیمت سیل القایی افزایش خواهد یافت. در صورتیکه تنها تفاوت واشر ها چاپ آن باشد، واشر ساده ارزانترین، واشر با چاپ عمومی حد میانه و واشر با چاپ اختصاصی دارای بیشترین قیمت آلومینیوم سیل خواهد بود.

  • تعداد سفارش

فاکتور نهایی تاثیر گذار روی قیمت آلومینیوم سیل، تعدادی است که خریدار برای سفارش اعلام خواهد نمود. هر قدر تعداد مورد نیاز بیشتر باشد باعث کاهش هزینه های تولید کننده خواهد شد و بالطبع قیمت کاهش خواهد یافت.

در صورت نیاز به دریافت لیست قیمت آلومینیوم سیل لطفاً با پرسنل فروش بازرگانی زمانی از طریق تلفن یا واتسپ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

تماس با ما