سیل القایی پت

سیل القایی پت (PET)

سیل القایی پت (PET) یا در واقع همان آلومینیوم سيل پت همانطور که از نام آن پیداست برای پلمپ انواع ظروف پت (PET) شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن استفاده می گردد. آلومینیوم سیل پت در بازار بصورت عامیانه پلمپ درب بطری نیز نامیده می شود که در دو نوع تک لایه و دولایه می باشد. در نوع دو لایه، یک لایه ی فوم، مقوا و یا نایلون روی واشر آلومینیومی قرار گرفته است.

آلومینویم سیل پت

از واشر سیل القایی پت در بسته بندی محصولات بسیار متنوعی قابل استفاده می باشند. تمام محصولاتی که برای حمل و نقل و نگهداری در انبار نیازمند آب بند و پلمپ بودن ظرف می باشند، محصولاتی که نیاز به حفظ امنیت و اصالت محصول دارند، محصولاتی که باید در برابر رطوبت حفظ گردند و یا محصولاتی که عطر، رایحه، کیفیت و رطوبتشان نیاز به حفظ شدن دارد همگی محصولاتی هستند که می توان از آلومینیوم سیل برای پلمپ ظروفشان استفاده نمود.

از واشرهای آلومینیویمی سیل القایی پت (PET) اغلب برای درزبندی ظروف PET شامل انواع قوطی، بطری، جار و گالن در صنایعی از قبیل:

–    مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها (انواع آب میوه، شیر، انواع سس مایونز، سس هزار جزیره و سس گوجه یا کچاپ، شکلات صبحانه، عسل، قهوه، نسکافه، کافی میت، کره بادام زمینی)
–    محصولات دارویی اعم از جامد (قرص و کپسول)، مایع ، پماد، ژل یا کرم
–    محصولات آرایشی و بهداشتی (انواع کرم، ژل، شوینده، مایع دستشویی، انواعسفید کننده یا  ضد عفونی کننده ها)
–    انواع روغن های خوراکی (روغن زیتون، روغن کنجد، روغن آفتابگردان، روغن سرخ کردنی)
–    انواع روغن موتور و روان کننده های صنعتی (گریس، واسکازین و سایر محصولات صنعتی شامل شیشه شوی خودرو، مکمل سوخت، ضد یخ، خشبو کننده ها و غیره)
–    انواع سموم شیمیایی و آفت کش ها ی کشاورزی و خانگی
–    و هر نوع محصول دیگری که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا، رطوبت، آلودگی های معمول محیط و تقلب داشته باشد

می توان استفاده نمود. در صورت تمایل مشتریان امکان چاپ رگباری لوگو و یا چاپ عبارات عام روی آلومینیوم سیل پت وجود دارد. لازم به ذکر است چاپ نام برند و لوگو فقط در صورتی که خریداران محترم قادر به اثبات مالکیت برند و یا نام شرکت باشند قابل انجام خواهد بود. بسته به نیاز مشتریان گرامی امکان پانچ قطرهایی به کوچکی ۲۰ میلیمتر تا ۱۶۰ میلیمتر از این نوع سیل القایی وجود خواهد داشت. در صورت نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب واشر سیل مناسب لطفا با همکاران ما در بخش فنی مجموعه در ارتباط باشید.