آلومینیوم سیل شیشه

آلومینیوم سیل شیشه

آلومینویم سیل شیشه  یا در واقع همان واشر سيل القایی شیشه  همانطور که از نام آن پیداست برای پلمپ انواع ظروف شیشه ای  شامل بطری ها و جار های شیشه ای استفاده می گردد. آلومینیوم سیل شیشه در بازار بصورت عامیانه پلمپ درب شیشه نیز نامیده می شود که در دو نوع تک لایه و دولایه می باشد. در نوع دو لایه یک لایه ی فوم، مقوا و یا نایلون روی واشر آلومینیومی قرار گرفته است  که بسته به لایه ی دوم  کاربرد متفاوتی برای واشر می توان در نظر گرفت. بر خلاف واشر های سیل القایی پت و آلومینویم سیل پلی اتیلن، سیل های شیشه مناسب بسته بندی محصولات مایع نمی باشند.

واشر سیل شیشه

واشر سیل شیشه در بسته بندی محصولات بسیار متنوعی قابل استفاده می باشند. تمام محصولاتی که در ظروف شیشه ای بسته بندی شده و برای حمل و نقل و نگهداری در انبار نیازمند آب بند و پلمپ بودن ظرف می باشند، محصولاتی که نیاز به حفظ امنیت و اصالت محصول دارند، محصولاتی که باید در برابر رطوبت حفظ گردند و یا محصولاتی که عطر، رایحه، کیفیت و رطوبتشان نیاز به حفظ شدن دارد همگی محصولاتی هستند که می توان از آلومینیوم سیل برای پلمپ ظروفشان استفاده نمود.

 

از واشرهای آلومینیویمی سیل القایی شیشه اغلب برای درزبندی ظروف شیشه ای شامل انواع  بطری و جار در صنایعی از قبیل:

–    مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها (انواع آب میوه، شیر، انواع سس مایونز، سس هزار جزیره و سس گوجه یا کچاپ، شکلات صبحانه، عسل، قهوه، نسکافه، کافی میت، کره بادام زمینی)
–    محصولات دارویی اعم از جامد (قرص و کپسول)، مایع ، پماد، ژل یا کرم
–    محصولات آرایشی و بهداشتی (انواع کرم، ژل، شوینده، مایع دستشویی، انواعسفید کننده یا  ضد عفونی کننده ها)
–    انواع روغن های خوراکی (روغن زیتون، روغن کنجد، روغن آفتابگردان، روغن سرخ کردنی)
–    انواع روغن موتور و روان کننده های صنعتی (گریس، واسکازین و سایر محصولات صنعتی شامل شیشه شوی خودرو، مکمل سوخت، ضد یخ، خشبو کننده ها و غیره)
–    انواع سموم شیمیایی و آفت کش ها ی کشاورزی و خانگی
–    و هر نوع محصول دیگری که نیاز به حفاظت در برابر نفوذ هوا، رطوبت، آلودگی های معمول محیط و تقلب داشته باشد

می توان استفاده نمود. در صورت تمایل مشتریان امکان چاپ رگباری لوگو و یا چاپ عبارات عام روی آلومینیوم سیل شیشه وجود دارد. لازم به ذکر است چاپ نام برند و لوگو فقط در صورتی که خریداران محترم قادر به اثبات مالکیت برند و یا نام شرکت باشنند قابل انجام خواهد بود. بسته به نیاز مشتریان گرامی امکان پانچ قطرهایی به کوچکی ۲۰ میلیمتر تا ۱۶۰ میلیمتر از اواشر سیل شیشه وجود خواهد داشت. در صورت نیاز به تهیه واشر سیل پت به صفخه مربوطه مراجعه بفرمایید.